Скоро XXІX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017»

З 7 по 10 червня 2017 року в м. Києві, на території Національного Комплексу «Експоцентр України» пройде XXІX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017». 

Виставка «Агро-2017» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

За інформацією ДП "Конярство України" державна кінні заводи представлять коней 5 порід: чистокровна верхова, українська верхова, російська та орловська рисисті, новоолександрівська ваговозна. Коні будуть знаходитись у тимчасових денниках біля 12 павільйону  Національного комплексу «Експоцентр України».

Треба зазначити, що зараз це породи, які знаходяться на межі зникнення. Їх поголів'я стрімко скорочується.  Основна причина - це монополія держави на ці породи.

При значному збільшенні загального поголів'я, коней української верхової породи залишилось меньше 20 %, інші породи ще у більш скрутному становищі. Також не зрозуміло, чому немає коней гуцульської породи, яка є нашої національною перлиною?!

Дуже показовим є щорічне проведення саме цієї виставки, в рамках якої проходить спеціалізована Національна виставка конярства та кінного спорту "ЕквіСвіт2017". Кожного разу це досить "мрачний" захід, де відвідувачам презентують коней у боксах з підписаними табличкам. Але жодної шоу-програми, жодного заходу, який би дійсно привернув увагу потенційних інвесторів, не проводиться. Тільки у 2009 році, коли аграрна виставка проводилась в Чубинському,  на базі КСК "Магнат" була проведена кінна виставка, де щоденно проводилась виводка, була шоу-програма... Але це вже історія....

Сподіваємося, що цього року Міністерство аграрної політики та продовольства України нас приємно вразить....

 

Більш детально на офіційному сайті організатора виставки www.agroexpo.in.ua